Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Ako alternatívne média robia z ľudí psychické trosky

(Aj napriek tomu, že tento článok priamo nesúvisí s hlavnou témou tejto stránky, dovolil som si ho tu zverejniť).
 
Nebolo tomu tak dávno, čo som zverejnil niekoľko videí, v ktorých som upozorňoval, že pravda nie je čiernobiela. Hoci vo videách som dal jasne najavo že alternatívne média ako také uznávam a vidím aj ich pozitívnu stránku, hovoril som hlavne o tom, že nie všetko čo píšu alternatívne média je pravda. Upozorňoval som aj na negatívnu stránku alternatívnych médii. Tiež som hovoril o tom, že nie všetko čo šíri proruská prokremeľká propaganda je založené na pravde.
Reakcie na tieto videá boli veľmi drsné útoky proti mne so strany priaznivcov alternatívnych médii.
Hoci som sa snažil rovnako kritizovať Rusko aj USA, ani jedno pozitívne slovo som nepovedal na adresu USA, priaznivcom alternatívnych médii to nestačilo. Aj napriek tomu som bol označený za človeka z mimovládok, za človeka ktorý šíri proamerickú propagandu, bol som podozrievaný, že za videá mám platené, bol som označený za Sorosovho agenta.
Je neuveriteľné ako dokážu alternatívne média ľuďom vypláchnuť mozgy, že to až hraničí so psychickou poruchou. Novinári z alternatívnych médii neustále plnia čitateľov nenávisťou voči druhému názorovému táboru a vidíme aké to prináša devastačné ovocie pre mnohých. Alternatívne média robia z mnohých ľudí doslova psychické trosky. A to vôbec nie je prehnaný slovník.
Aby som bol označovaný za Sorosovho agenta a podobne, len za to, že nevychvaľujem Putina aký je úžasný, bezchybný a ako Rusko zachráni Slovensko, tak to je prisilná káva.
             Pripomienka na okraj: Zo šamanského uhľa pohľadu, ak sa niekto zapáli silne za nejakú ideológiu alebo propagandu, tak je to veľmi negatívne – je to dôsledok silného energetického zanesenia, znečistenia energetického centra v solari.
             Spirituálne zaostalí ľudia nie sú schopní pochopiť, že pravda môže byť aj iná ako čiernobiela, že pohľad na svet môže byť aj iný ako viera na bezchybné, idealistické Rusko a zlú Ameriku, s ktorej ide iba čisté zlo. Toto mnohí ľudia jednoducho nedokážu pochopiť. Jediné čo vedia, tak to je idealizovať a milovať Rusko a nenávidieť Ameriku – a nenávisťou sa plnia až príliš. Som veľmi smutný a znechutený z tohto úpadku spoločnosti, keď niektorí ľudia sú až takto primitívni.
Mnohí silne zapálení priaznivci alternatívnych médii označia akúkoľvek kritiku Ruska sa dielo tretieho sektora a za proamerickú propagandu. Akákoľvek kritika Ruska je podľa nich dielom zla. Takýto ľudia sú tak energeticky znečistení a zablokovaní, že nie sú schopní pochopiť, že to môže byť aj inak. Nie sú schopní sa ani len zamyslieť, či by náhodou nemohlo byť aspoň niečo pravda aj ne negatívnych informáciach o Rusku. Alternatívne média vyrábajú s ľudí ľudské trosky, ktoré ni sú schopné ani rozmýšľať.
             V alternatívnych médiach chýbajú skutočné osobnosti – redaktori ktorí by učili ľudí aj inému ako čiernobielemu a konfrontačnému mysleniu, redaktori ktorí by vedeli spájať a nie rozdeľovať dve názorové tábory. Bolo by veľmi dobré ak by alternatívne média uzatvorili s mainstreamovými médiami mier a nebojovali takto proti sebe. Pravda často nie je čiernobiela – aj jeden a druhý názorový tábor má v niečom pravdu. Útoky so strany alternatívnych médii na adresu novinárov z hlavného prúdu sú často zbytočné, zbytočne prehnané a zbytočné konfrontačné. Ak majú dvaja ľudia iný názor, nemusia sa kvôli tomu nenávidieť. A toto redaktori a priaznivci alternatívnych médii vôbec nedokážu pochopiť – vôbec si nedokážu predstaviť a pochopiť, že ľudia s rôznymi názormi sa nemusia na seba hnevať a útočiť. Človek, ktorý je znečistený ťažkými energetickými programami, nie je schopný vôbec túto vec pochopiť.
             (Poznámka na okraj: možnosti čistenia existujú: krátky rituál skúseného pôvodného kmeňového amazonského šamana by mohol dotyčného človeka úplne zmeniť, došlo by doslova k premene osobnosti, a po rituálne by si dotyčný búchal hlavu o stenu, ako mohol byť tak hlúpy, že sa dal vtiahnuť do takto hlúpej a primitívnej nenávistnej propagandy).
             Bolo by veľmi dobré, ak by sa v alternatívnych médiach našli osobnosti, ktoré by učili ľudí na mesto nenávisti láske. Je neuveriteľné ako geniálne vedia alternatívne média rozdeľovať ľudí – klobúk dole – priznám sa, ja by som takéto veľké umenie ovládať nikdy nedokázal.
Redaktori alternatívnych médii trpia veľkým komplexom, že si namýšľajú ako je na nich útočené, pričom sú tak zaslepení a naplnení vášňami, že si neuvedomujú a nedokážu uvedomiť, že omnoho viac nenávisti ide práve z ich strany.
Ako príklad je toto: alternatívne média šírili hoax o poslankyni, že všetkých čo zarábajú menej ako poslanci, sú ťuťmáci. Toľko nenávisti pre nič! Veľmi smutné v akom úpadku spoločnosti žijeme http://hnonline.sk/slovensko/866188-konspiracny-web-siri-klamstvo-o-poslankyni-sas-okrem-stoviek-ludi-sa-nachytal-aj-blaha-zo-smeru

Videá o ktoré ide si môžete pozrieť tu https://www.youtube.com/playlist?list=PL89-ulWg9dsj2zsZDYjQ5cowl3p9BunwZ

 Pozrite si desivé ovocie alternatívnych médii. Katastrofálne ovocie alternatívnych médii. Pozrite s diskusiu pod videom. V prvej línii 27.01.2017 Rozhovor o slovenskom zdravotníctve https://www.youtube.com/watch?v=uf7Vr7HhPCo