Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Alternatívne média úmyselne dráždia ľudí, aby nenávideli

(Aj napriek tomu, že tento portál sa špecializuje na tému kresťanstva, zverejním tu aj článok z iného súdka)
 
Dôvod prečo ja osobne považujem alternatívne média za niečo škodlivé pre ľudí a spoločnosť je to, že šíria otvorenú nenávisť k názorovým oponentom. Ja osobne som za to, aby ľudia boli vzájomne ku sebe tolerantní a aby nemali k sebe nenávisť.
To čo sa udialo v alternatívnych médiach za posledný čas je veľmi smutné.
 
Na adresu alternatívnych médii a ich priaznivcov: Je to veľmi smutné, že sa nachádzame úpadku spoločnosti, kedy ľudia doslova vyhľadávajú nenávisť a Slobodný vysielač (a iné alternatívne média) ich v tom maximálne podporuje. Hanbite sa!
 

Celé alternatívne média stoja len na nenávisti. Dôkaz čierne na bielom!

Podarilo sa mi jasne a nepopierateľne dokázať, že celé alternatívne média stoja len na nenávisti. Juraj Smatana sa chudák strápnil sám pred sebou, keď napísal nejaké hlúposti na Facebook. Zlomyseľné a nenávistné alternatívne média mu ale nedarovali nič zadarmo a urobili z jedného hlúpeho okrajového komentáru Smatanu na FB najväčšiu mediálnu kauzu za posledný štvrťrok. Máme jasný dôkaz toho, že najviac nenávistné články a najviac nenávistná propaganda alternatívnych médii má najväčšiu čítanosť. Najviac komentárov diskutérov za posledný štvrťrok alebo polrok je práve na najviac nenávistnom poste Slobodného vysielača. https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/posts/1462123890540429
Celú kauzu inicioval morálne veľmi pochybný človek Eduard Chmelár o ktorom viac píšem tu Pseudoanalytik Eduard Chmelár: užitočný idiot alternatívnych médii a podvodník. Človek s nulovým etickým kreditom http://krestanstvo.czweb.org/clanky/pseudoanalytik-eduard-chmelar-uzitocny-idiot-alternativnych-medii-a-podvodnik-clovek-s-nulovym-etickym-kreditom
 

Psychológ Peter Marman provokuje

Dňa 26. augusta 2017 bol na stránke Slobodného vysielača (SV) zdieľaný provokatívny post kontroverzného psychológa Petra Marmana https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/posts/1431415686944583 https://komentare.sme.sk/c/20633283/podomovy-smejd-s-jadrom.html
Cieľom príspevku Petra Marmana bolo neeticky manipulatívnou argumentáciou očierniť novinára Petra Schutza. Marmanovi konkrétne vadí posledná veta článku novinára z denníka SME.
Pýtam sa: to už naozaj nevedia osobnosti z alternatívnych médii nájsť nejaké chyby na názorových oponentoch, keď tu niekto argumentuje poslednou vetou v článku? Prečo zbytočne poburovať prívržencov alternatívnych médii, aby nenávideli Petra Schutza, keď nie je k tomu žiaden vážny dôvod? Argumentovať a očierňovať niekoho poslednou vetou považujem za naprosto zúfalé, ide o naprosto úmyselnú a zlomyseľnú provokáciu.
Boris Koroni to samozrejme úmyselne zdieľal na FB stránke Slobodného vysielača, aby si agresívni a nenávistní diskutéri mohli vybiť zlosť na Petrovi Shutzovi a mohli si ho poriadne opľuť. Tak takéto niečo má od kresťanskej lásky veľmi ďaleko. Hlavná vec, že alternatívne média neustále propagujú kresťanstvo a kresťanské hodnoty aby nás ochránili pred islamizáciou. Toto sú tie „kresťanské hodnoty“ alternatívnych médii? Hlavná vec, že Peter Marman vo svojich reláciách otvorene propaguje kresťanstvo a hovorí o jeho veľkej užitočnosti a prínose pre spoločnosť. Vodu káže víno pije, a kresťanskej lásky nikde.
 

Kauza prezident Kiska

V septemberi roku 2017 mal Kiska obrovskú mediálnu kauzu s daňovými podvodmi. Začali ho ostro kritizovať nielen alternatívne ale aj mainstreamové média. Kiska je už dávno skrachovaný a najmenej populárny politik na Slovensku. Kiska je politicky mrvy, je to politická nula. V prípade opakovanej kandidatúry za prezidenta mu odhadujem 5% hlasov. Ale alternatívne média s nenávistným ťažením proti Kiskovi stále neprestávajú a neustále vedú nenávistnú kampaň proti Kiskovi. Mne to príde ako obrazne povedané kopať do človeka ktorý už dávno bezvládne ležal na zemi.
Celé alternatívne média stoja len na nenávisti. Alternatívne média žijú len z nenávisti.
 

Boris Koroni podnecuje k nenávisti: provokuje so 4 roky starým článkom

Keď nemáte ako druhý názorový tábor očierniť už dlhšiu dobu, keď Vám dojdu argumenty, tak postačí Vám aj takmer 4 roky starý článok. Argumentovať už takmer historickými archívnymi článkami? Prečo nie!! V alternatívnych médiach je všetko možné.
Boris Koroni nie je žiaden imbecil. Je to dosť inteligentný človek na to, aby si uvedomil aké dôsledky bude mať to, ak bude takto provokatívne zdieľať článok pána Benčíka. Pre poslucháčov je to veľmi jasný impulz k nenávisti. Hrubé a urážlivé komentáre pribúdajú jeden za druhým. Boris Koroni veľmi dobre vie, že zdieľaním článku pána Benčíka čitateľov FB stránky Slovodného vysielača ľudí veľmi podráždi. Vážený pán Koroni prečo dráždite čitateľov SV takýmito provokatívnymi článkami aby mali zasa dôvod na nenávisť? Veď Vy sám musíte vidieť v komentároch aké nenávistné nálady to v ľuďoch vyvoláva. Prečo ľudí dráždiť? Ešte stále Vás to baví rozdeľovať ľudí proti sebe?
 

Alternatívne média na nenávisť voči Benčíkovi nemajú vážnejší dôvod

Nenávisť alternatívnych médii k pánovi Benčíkovi je obrovská a nenávistná propaganda proti nemu je veľmi silná, hoci alternatívne média na nenávisť k nemu nemajú žiaden vážny dôvod. Pán Benčík sa v súčastnosti zaoberá len Kotlebovcami, nie alternatívnymi médiami ako celkom. Tiež je pravda, že pán Benčík má osobný konflikt Tiborom Rostasom, avšak žiadnu kritiku na adresu na iné osobnosti z alternatívnych médii za posledné 3 roky nezverejnil. Ale keď potrebujeme neustále za každú cenu len niekoho nenávidieť, dôvod na nenávisť sa nájde vždy. Mnohí prívrženci alternatívnych médii sú veľmi úbohí ľudia.
Z alternatívnych médii nie je nikto viac fanatickým a radikálnym propagátorom Kotlebu ako Huďo!!! Benčík mal v niečom pravdu, keď v jednom svojom článku označil Huďa za nácka. Bohužiaľ.
 

Koroni vyvoláva nenávisť proti dúhovému pochodu

Koroni na FB stránke Slobodného vysielača zverejnil provokatívnu fotku aktivistov, ktorí robia Dúhovému pochodu veľmi zlé meno. Fotka je recesia. Avšak autenticita fotky nie je potvrdená, pôvodne bola zverejnená anonymným užívateľom na sociálnej sieti Twitter. Nemožno vylúčiť, že celá fotografia je fake. Nemožno vylúčiť ani to, že zhotovenie fotografie je činom homofóbnych aktivistov, aby urobili zlé meno dúhovému pochodu. Najdôležitejšia vec je to, že diskutéri v tom majú jasno: hurá, hurá, zas máme dôvod na nenávisť. Nechýbajú komentáre v tom kontexte, že celý západ je taký zlý a zvrhlý ako tá fotografia. Fotka sa stala zámienkou na nenávisť voči celému západu. Boris Koroni veľmi dobre vie, že celá fotografia nemôže v ľudoch nič iné vyvolať ako nenávisť, zlosť a frustráciu.
Ani samotná Londýnska gay komunita nevie o tom, že sa niekomu podarilo urobiť takú fotku, hlavná vec, že Slobodný vysielač je pomaly lepšie informovaný o Londýnskom dúhovom pochode ako Britská tajná služba.
Ešte si neodpustím trochu irónie: inteligencia poslucháčov Slobodného vysielača je obdivuhodná – títo géniovia a Einsteinovia prišli na bombastickí objav, že úplne nepodstatná fotka je symbolom celej západnej Európy to znamená, že máme dôvod nenávidieť celú západnú Európu. Niet nad debilitu prívržencov alternatívnych médii – to sú tí najväčší géniovia.

Záverom

Článkov v alternatívnych médiach, ktoré majú ľudí úmyselne rozdeľovať, provokovať a poštvávať proti sebe je veľmi veľa.
https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/posts/1434454209974064
Nadpis zdieľaného článku „Amerika má na zničenie Ruska už len krátky čas“ je naozaj silne provokatívny aby zas mali ľudia dôvod na nenávisť k Amerike.
Dôvod na nenávisť sa nájde vždy. Takmer všetko sa v alternatívnych médiach točí len okolo nenávisti.