Projekt prebudenia kresťanov - Pravda o kresťanstve - Odhalenie klamstiev Cirkvi

Alternatívne média vodu kážu a víno pijú. Keď tí čo „bojujú proti cenzúre“ sami najviac cenzúrujú

Nakoľko sa táto stránka stala relatívne známou a venujem sa politikým témam, často mi píšu aj ľudia, ktorí sa sťažujú na to, že boli zablokovaní viacerými alternatívnymi médiami na Facebookovych stránkach.
 
Istý aktivista mi napísal nasledovné: Ja som bol bloknutý na Facebookovej stránke Slobodného Vysielača len za to, že som si dovolil kritizovať Borisa Koroniho za to, že šíril nenávisť a paranoju. Bloknutý som bol za zdieľanie tohto článku: Alternatívne média sú zdrojom nenávisti a paranoidnej davovej psychózy http://krestanstvo.czweb.org/clanky/alternativne-media-su-zdrojom-nenavisti-a-paranoidnej-davovej-psychozy
Alternatívne média zjavne neznesú názory ktoré sa im nepáčia. Už sa ani nedržia zásad, ktorých sa v minulosti držali. Toto je otvorená cenzúra. Pomery v Slobodnom vysielači sa radikálne zmenili k horšiemu.
Moja poznámka: Ešte donedávna sa alternatívne média držali čestnej a spravodlivej zásady nikoho na svojich Facebookových stránkach neblokovať a necenzúrovať - teda aj ľudí ktorí majú iný názor. Teraz sa niečo zmenilo.
Alternatívne média neznesú ak niekto o nich hovorí pravdu. Alternatívne média majú strach. Majú strach z pravdy. Človek ktorý šíri pravdu má čisté svedomie, nemá strach a nemá dôvod nikoho cenzúrovať. Cenzúruje iba ten kto má strach, ten kto nemá čisté svedomie. Cenzúruje iba človek, ktorý má strach pretože bol prichytený pri tom ako klame a šíri klamstvo.
A Boris Koroni sa bojí a preto cenzúruje - je to človek plný opodstatneného strachu pred spravodlivosťou. Je to kriminálnik, ktorý patrí do basy. Človek ktorý sa dopustil trestného činu šírenia poplašných správ a trestného činu podnecovania nenávisti ku skupine osôb (napr. lekári, alebo proameriskí ľudia). Upozorňujem, že podnecovanie nenávisti ku skupine osôb bol trestný čin už pred "protiextrémistickým" zákonom Žitňanskej!!!!.
 
Na jednej strane alternatívne média ostro kritizujú protiextrémistický zákon Žitňanskej, ktorý údajne zavádza cenzúru, a neustále publikujú články ako politici nerobia nič iné ako chcú alternatívne média zakázať, na druhej strane oni sami cenzúrujú svojich názorových oponentov.
Alternatívne média vodu kážu víno pijú. Majú plné ústa o slobode prejavu a tvária sa že bojujú proti cenzúre, ale ak ide na lámanie chleba, tak sami robia to isté čo kritizujú.
 
Na jednej strane súdruh Boris Koroni verejne prehlasuje, že nemá problém pozvať do svojej relácie akéhokoľvek názorového oponenta, na druhej strane Facebookový účet Juraja Smatanu je na stránke Slobodného vysielača zablokovaný. Súdruh Koroni otvorene klame a robí pravý opak toho čo navonok prehlasuje.
Na jednej strane súdruh Koroni zverejňuje na stránke Slobodného vysielača otvorene nenávistný obsah na adresu Juraja Smatanu, čo je na hrane zákona trestného činu ohovárania, na druhej strane účet Smatanu je zablokovaný, takže sa nemá ako obhájiť.
Na jednej strane súdruh Koroni hovorí ako je veľmi dôležité aby sa dvom názorovým stranám dal priestor v médiach, na druhej strane on sám robí pravý opak
 
Na jednej strane alternatívne média ostro kritizujú, že denník SME má moderované diskusie, teda že niektoré príspevky komentáre užívateľov sú zmazané, na druje strane oni sami robia to isté. Mažú, blokujú a cenzúrujú ľudí, ktorí sú im nepohodní, ktorí majú iný názor.
 

Dvojaké metre alternatívnych médii na slobodu slova

Na jednej strane alternatívne média sa tvária ako neustále bojujú za slobodu slova, na druhej všemožne strane bojujú proti slobode slova ich názorových oponentov. Na jednej strane chcú alternatívne média slobodu slova na svoje šírenie nenávisti, na druhej strane ich názorových oponentov by najradšej zakázali a umlčali. Akonáhle sa v prostredí alternatívnych médii spomenú mená ich názorových oponentov ako je napr. Juraj Smatana, Ján Benčík, tak zrazu je po hodnotách slobody slova. S novinármi a priaznivcami alternatívnych médii pri týchto menách akákoľvek racionálna diskusia hasne a nastupujú len silné emócie, zlosť, nenávisť, nadávky do vlastizradcov, zapredaných Sorosových agentov. Moderátori a novinári s alternatívnych médii neustále svojich čitateľov/poslucháčov pumpujú nenávisťou proti týmto menám a preto v diskusiách často proti týmto menám vidíme vulgarizmy a výzvy na to ako je potrebné týchto ľudí zastaviť a sem tam sa objavia aj výzvy na fyzickú likvidáciu týchto ľudí.
                 Alternatívne média nemajú žiadne argumenty proti Benčíkovi a Smatanovi, naozaj nerobia nič zlé okrem toho, že si slobodne prezentujú svoj názor, napriek tomu nenávisť je proti nim obrovská. Všetci ich nenávidia, ale ak ide na lámanie chleba, keď sa opýtate prívrženca alternatívnych médii čo konkrétne je na týchto ľuďoch zlé, zrazu zostane ticho.
                 Alternatívne média vodu kážu a víno pijú. Rádio Frontinus si za pokutu samo môže, keď si do relácie pozve najviac radikálneho neonacistu, ale alternatívne média sa sťažujú ako štát nehorázne bojuje proti slobode slova http://www.hlavnespravy.sk/radio-frontinus-dostalo-za-diskusiu-s-mazurekom-vysoku-pokutu-hovorkyna-rady-oblasti-ludskej-dostojnosti-ludskosti-prinalezi-adekvatna-ochrana/981976
 

Mediálna prostitútka Rostas a Benčík zo Zem a Veku

Článok Janka Benčíka o tom, ako sa Rostas nechal podplatiť ruskou vládou, aby šíril dezinformácie
 
 
Ja ak som správne pochopil, tak Ruský veľvyslanec oficiálne pozval Rostasa do Moskvy, aby tam podrobnejšie prebrali problematiku financovania svojich projektov. Takže Ruský veľvyslanec zobral výzvu Rostasa sakramensky vážne z čoho dosť jasne vyplýva, že reálna finančná podpora Rostasovi je veľmi veľmi pravdepodobná. A nakoľko je veľvyslanec predĺženou rukou vlády, tak je veľmi zrejmé, že Rostas v Moskve diskutoval s nejakým oddelením Ruskej vlády, ktoré má na starosti propagandu. Je zrejmé že tá spoločná mediálna „platforma“ alebo mediálna „agentúra“, ktorá zjednocuje niektoré alternatívne média, ktorú založil Rostas (Aliancia nezávislých médii), môže byť práve vec, ktorá je dohodnutá z Moskvou.
 
Rostas sa dal podplatiť a za úplatok robí platenú politickú reklamu ruským politikom, Ruskej propagande. V jednej Informačnej vojne v ktorej Huďo ktorej prvý krát predstavil to, že odchádza zo Zem a Veku, dosť ostro kritizoval Rostasa, že má prehnané finančné nároky od Ruskej vlády, čo sa týka dotácii. Išlo o absurdné sumy. To je jasný dôkaz toho, že Rostasovi vôbec neide o pravdu, ale len o peniaze. Morálna a etická úroveň Rostasa je na úrovni prostitútky. Je to človek, ktorý sa dal úplne kúpiť Ruskými politikmi. Škoda, že je tú reláciu ťažko dohľadať. Kto je ochotý, môže mi pomôcť to nájsť, napíšte dátum relácie.

 

0 Comments

  1. No comments yet.

Basic HTML tags are allowed.