Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Sila propagandy. Manipulácia mysle: koncentračný tábor matrixu

(Aj napriek tomu, že tento portál sa špecializuje na tému kresťanstva, zverejním tu aj článok z iného súdka)
 
Jedna skupina ľudí je extrémne proamerická, NATO považujú za jedinú spásu ľudstva a veria v to, že Ruská armáda zajtra vojensky obsadí celé Slovensko, druhá skupina ľudí zasa verí v proruskú propagandu alternatívnych médii: že západ a Sorosova homoloby môže za všetko zlo na svete (Soros je podľa priaznovcov alternatívnych médii zodpovední napr. aj za to, ak niekto do Vás nabúra autom), že západ nerobí nič iné iba bojuje proti Rusku, že politici a mimovládne organizácie nerobia nič iné ako zničiť alternatívne média.
Zaujímavá je charakteristika propagandy alternatívnych médii: každý druhý článok je len o tom, niekto neustále bojuje proti nám alternatívnym médiám, alternatívne média sa neustále stavajú do role obetného baránka, ktorému všetci ubližujú. Stavať sa do role „trpiteľa“ ktorého všetci prenasledujú, je veľmi účinná propaganda, ktorá dokáže ľudí veľmi dobre osloviť.
(Mimochodom veľmi podobná Ruská vládna propaganda, kde tými obetnými baránkami a trpiteľmi sú ruskí politici, proti ktorým západ neustále bojuje).
 
Žijeme v dobe maximálneho úpadku spoločnosti. Žijeme v dobe kedy ľudia nedokážu rozmýšľať, nedokážu používať vlastný rozum, nedokážu mať vlastný názor.
Ľudia sú veľmi ľahko manipulovateľný. Ľahko naletia nenávistnej propagande a akejkoľvek propagande.
Ľudia veria buď jednému alebo druhému extrému – len kopírujú názory od druhých, kopírujú názory propagandy, ale nedokážu mať názor vlastný, nedokážu byť jedineční. Pravdu nemajú ani proamerické média ani alternatívne média – pravda je niekde uprostred.
Neexistuje žiadna pestrosť názorov medzi ľuďmi. Existujú len dve názory: extrémne radikálne proruský a extrémne radikálne proamerický. Žiadna pestrosť. Nič medzi tým.Mám pocit, akoby sme žili v akomsi koncentračnom tábore a v akomsi dokonalom matrixe, kde sú ľudia tak dokonalo zmanipulovaní a majú tak neslobodné myslenie, že nedokážu mať pestrejšie názory. Systém ľuďom ponúkne akúsi znadlivú možnosť výberu medzi dvoma možnosťami: buď sa ľudia chytia na návnadu nenávistnej propagandy alternatívnych médii, alebo sa chytia do slniečkárskej návnady "proamerickej" propagandy. Oboje skupiny ľudí sú oklamané v úplne rovnakej miere - hlavná vec že ľudia majú zdanlivý pocit slobody komu budú veriť: či slniečkárom alebo nenávistným rusofilom. Ľudia majú falošnú zdanlivú slobodu výberu, na koho stranu sa pridajú, ktorej strany budú fanúšikom.
 
Ľudia sú oklamaní: myslia si že je tu nejaký boj medzi dobrom a zlom, medzi alternatívnymi médiami a slniečkármi, pritom si ale ľudia neuvedomujú, že oboje tieto propagandy sú rovnakým zlom. Ľudia si neuvedomujú akí sú chudáci a úbožiaci, že sa dali vtiahnuť do tejto manipulačnej hry.
Celá táto hra je dokonalým dielom ľudí z tzv. tieňovej vlády: vytvoriť nejaké dve propagandy, pričom oboje propagandy budú založené na klamstve a kúsku pravdy, vytvoriť nejaký znanlivý pocit pre ľudí ako tu prebieha akýsi zdanlivý boj medzi dobrom a zlom. A nech sa ľudia medzi sebou donemoty bijú, nenávidia a hašteria, nech sa hádajú kto má pravdu. A kde sa dvaja bijú tretí zvíťazí.
 
Veľký Slovenský liečiteľ a mág Janko Pravda, ktorí zázračne vyliečil tisíce ľudí z tých najťažších chorôb, vrátane metastáz, tisícom ľudí veľmi pomohol, ešte pred rokom 2000 povedal, že ľudia sú príliš stádovití a davoví a majú problém byť jedineční. Tieto jeho nadčasové slová začali byť obzvlášť aktuálne práve v súčasne dobe po viac ako 17 rokoch v dobe sociálnych sietí ľudia sú cez sociálne siete bombardovaní obrovským množstvom informácii, nemajú čas ani energiu množstvo informácii spracovávať a preto veľmi ľahko naletia akejkoľvek propagande.
 
Juhoamerický pôvodný kmeňový šaman Don Sergio pri návšteve ČR a SR povedal, že najväčší problém v spoločnosti, ktorý sa nám bráni v duchovnej evolúcii, ktorý nám bráni sa vyslobodiť z tohto matrixu, je umelá rozdelenosť medzi ľuďmi. Janko Pravda hovoril ešte pred rokom 2000, že najväčší problém ľudí je napätie, nenávisť a boj medzi ľuďmi a dnes je to mnohonásobne viac aktuálne ako v minulosti. Obaja páni majú úplnú pravdu.
Ľudia nikdy na Slovensku za posledných 30 rokov nikdy neboli viac rozdelení a nikdy proti sebe viac nebojovali ako v súčastnosti. V súčastnosti ľudia proti sebe nebojujú zbraňami, ale bojujú slovne. Neustála nenávisť a hádky o to, či je dobre sa pchať do zadku NATO alebo Ruskej vláde. Neustále hádky o to, má „pravdu“. A pravdu samozrejme nemá ani jedna strana.
 
Určite sú Vám známe tieto dve veľmi múdre príslovia: „Rozdeľuj a panuj“ a „Kde sa dvaja bijú tretí víťazí“. A presne o toto ide tzv. tieňovej vláde.
Alternatívne média hoci si o sebe hovoria, že oni sú tí ktorí najviac bojujú proti „Zlu“, proti NWO, proti tzv. tieňovej vláde, v skutočnosti si neuvedomujú, že za alternatívnymi médiami stoja presne tie isté temné sily za ktorými stáli tí ktorý nechali bombardovať Srbsko, Irak, Afganistan.
 
Ľudia sú veľmi ľahko manipulovateľní: 99% ľudí sa stanú fanatickými fanúšikmi proamerickej alebo proruskej propagandy pričom si neuvedomujú, že pravda je niekde uprostred. A veľmi časté prípady sú kedy proamerický a proruský prúd sa snažia danú udalosť svojou verziou, ale pravda je niečo úplne tretie. A ľudia sú neskutočne hlúpi a nepoučiteľní, neustále budú opakovať tie isté chyby.
Pravda je vždy niečo iné v čo veria masy ľudí, (za čím idú masy ľudí).
 
Neviem či je to úmysel elít, alebo len následok ľudskej hlúposti, ale v každom prípade pravda je taká, že tie najviac proamerické média robia najväčšiu reklamu alternatívnym médiám. Proamericky orientované média na jednej strane nepovedia pravdu o Ukrajinskom konflikte, nepovedia reálne argumenty, na druhej strane, produkujú extrémne nenávistné a primitívne články o Rusku, ako napr. to, že Putin nás tu zajtra vojensky obsadí a podobne. To je potom voda na mlyn alternatívnym médiám, ktoré potom ľutujú Putina a Rusko ako proti nemu všetci bojujú, Rusko stavajú do role trpiteľa, utláčaného.
 
Čo sa to vlastne sakra deje?
Prečo vlastne dochádza k týmto veľmi smutným a negatívnym fenoménom? Čo sa to deje? Prečo k tomu dochádza? Odpoveď na tieto otázka nám môže dať jedine čisté šamanské učenie.
Ja ako človek ktorý strávil dlhé roky veľmi tvrdej práce na sebe a venoval všetok svoj čas na osobnostný rozvoj a na robenie skutočne účinných meditačných techník pôvodných kmeňových juhoamerických šamanov som mal možnosť spoznať ľudskú psychiku na akom princípe vlastne funguje. Človeka a ľudskú bytosť vnímam ako veľmi ale veľmi zraniteľného pred rôznymi vonkajšími vplyvmi, hlavne pred negatívnymi vplyvmi, to jest hlavne egregormi na báze ktorých fungujú všetky propagandy. O egregoroch viac tu Egregor náboženstva: hlboké pochopenie kresťanstva. (Veľmi odporúčam).
Temné sily veľmi ťažia z toho že ľudia sú v nevedomosti, že ľudia si neuvedomujú akí sú zraniteľní, ľudia nevedia čo sú to egregory a ako fungujú.
Ľudia sú veľmi hlúpi, sú v nevedomosti a myslia že politická revolúcia niečo vyrieši. Je to blbosť – nič nevyrieši. Jediné čo môže našu spoločnosť reálne posunúť dopredu je vyriešiť problém v tomto uvedenom článku. Praktizovanie meditačných techník pôvodných kmeňových juhoamerických šamanov je riešením na to, aby ľudia prestali byť takto zraniteľní a ľahko manipulovateľný, aby ľudia prestali byť ovce.