Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Marián Kotleba je nebezpečný: trpí vážnou psychickou poruchou a hendikepom nízkej inteligencie

(Aj napriek tomu, že tento článok priamo nesúvisí s hlavnou témou tejto stránky, dovolil som si ho tu zverejniť).

Problém v Mariánovi Kotlebovi je úplne inde ako hovoria média. To, že ide o nacionalistickú stranu samo o sebe nie je nebezpečné. Ak si zoberieme do úvahy holandského Geerta Wildersa alebo rakúskeho Norberta Hofera, tak to sú veľmi inteligentní, schopní a šikovní ľudia. Naproti tomu Marián Kotleba trpí veľmi vážnym hendikepom: jeho inteligencia je na úrovni človeka s osobitnej školy. Ak by sa reálne dostal k politickej moci tak vážne hendikepovaný človek ako Kotleba, bola by to obrovská katastrofa pre Slovensko. Rovnako ako človek s osobitnej školy nemôže byť politikom, nemôže byť politikom ani Kotleba. Kotleba je psychicky ťažko chorý a jeho psychická porucha ho robí extrémne nízko inteligentným. Treba uznať, že Kotleba je vo svojej podstate dobrý človek, ktorý je vlastenec a má lásku ku vlasti. Úmysel Kotlebu je dobrý. Úprimne chce Slovensku pomôcť, ale jeho hendikep mu to znemožňuje. Kotlebu nie je treba nenávidieť: mali by sme sa naučiť mať k tomuto človeku empatiu, pochopenie a lásku. Kotleba je chudák – on za svoj hendikep nemôže: každý z nás sa môže raz stať psychicky chorým.
 
Dôkazy že Marián Kotleba je ťažko psychicky chorý
Nevychádzajme zo žiadnych predsudkov voči Kotlebovi. Stačí ak sa pozrieme na jeho stranícky predvolebný program. Kotlebove návrhy „ako urobiť so Slovenska raj“ ak by sa realizovali v praxi, by pre Slovensko boli úplne zničujúce a položili by ho na kolená. Jeho nápady sú na úrovni človeka z osobitnej školy.
-minimálne mzdy pre politikov a vysokých štátnych úradníkov: niet viac deštruktívny návrh ako toto. Takéto niečo môže napadnúť, iba človek z osobitnej školy. Za takýchto okolností by sa dal poslanec kúpiť aj za 100EUR a Slovensko by sa stalo najskorumpovanejšou krajinou na svete. Poslanec, politik, úradník by bol nútený brať úplatky, aby vôbec prežil na dôstojnej sociálnej úrovni. Kotleba je človek, ktorý si pevne stojí za svojím slovom a takúto hlúposť určite nezruší.
Takéhoto človeka chceme v politike, ktorý chce zničiť Slovensko?
Politik musí robiť stovky a tisíce zodpovedných rozhodnutí.Ako môže byť Kotleba dobrý politik, keď len v programe strany ktorý má len 10 bodov jeden bod, ktorý by Slovensko totálne zlikvidoval? Ako môže byť dobrý politik človek, ktorého inteligencia je na úrovni človeka z osobitnej školy?
             Ďalší bod programu Kotlebu je to, že chce zrušiť financovanie politických strán. Jemu akointeligenčne ťažko hendikepovanémučloveku nedôjde, že to by len extrémne posilnilo korupciu, ak by politické strany boli odkázané na dotácie finančných skupín.
             Jedným z mnoho dôkazov nízkej inteligencie Kotlebu je napr. to, že už predvolebnej kampani do BBSK navrhoval ako riešenie v nezamestnanosti to, že na miesto bagra budú kopať jamu 50 robotníci. Taká prifajčená hlúposť môže napadnúť len veľmi málo inteligentného človeka. Môžeme sa vrátiť 200 rokov dozadu. Ak by sa tento človek dostal k moci, tak ešte by vám bolo ľúto za Ficovou érou, čo by ten Kotleba porobil chaosu a hlúpostí. (doteraz si tieto Kotlebove výroky môžete dohľadať ny Youtube vo viacero spoločných diskusii kantitátov do BBSK)
             Kotleba je nevyspytateľný človek. Nikto nemôže vedieť kedy to Kotlebovi prepne v hlave a akú absurdnú hlúposť vymyslí.
 
Čo by sa stalo ak by sa Marián Kotleba dostal reálne k moci? Katastrofa

  • Kotlebov nacionalizmus by úplne znemožnil schopnosť ekonomickej spolupráce so západoeurópskymi politikmi – Kotleba sa netají nenávisťou k západu ako takému. So Slovenska by sa tak stala druhá Severná Kórea – opustená a izolovaná krajina. Nacionalizmus nieje dobrá ideológia, pretože v podstate zakazuje užšiu spoluprácu s inými krajinami, pretože to sa považuje za globalizmus, a globalizmus je vynálezom NWO a satana. Nacionalistická ideológia, priamo či nepriamo nabáda k určitému nepriateľstvu alebo chladným vzťahom k iným národom či krajinám.

Slovensko by sa stalo opustenou izolovanou krajinou - banánovníkovou republikou. V dôsledku ekonomických sankcií a totálnej ekonomickej izolácie bude výmenný kurz jedného eura jeden milión slovenských korún, rovnako ako je to teraz v Zimbabwe. Na rozumný ekonomický systém pri Kotlebovi zabudnite: množstvo dobre myslených ale v praxi totálne deštruktívnych ekonomických návrhov by Slovensko položili na kolená.

  • na slobodu internetu pri Kotlebovi zabudnite: internet bude rovnako cenzúrovaný a regulovaný ako je to teraz v moslimských krajinách. Kritika politického systému bude prísne zakázaná a politickí disidenti väznení. Tak psychicky narušený a labilný človek ako Kotleba by sotva zniesol nejakú kritiku na svoju osobu
  • Predstavte si že by sa k moci dostali politici Norbert Hofer a Geert Wilders. Fakt je to, že obaja politici sú energeticky veľmi čistí, veľmi zdravo zmýšľajúci a ani tí by s Kotlebom neboli ochotní spolupracovať. Hofer a Wilders sú ľudia so silným zmyslom pre demokraciu a ako by mohli spolupracovať s krajinou kde je prísne cenzúrovaný internet a väznení politickí disidenti? Pri Kotlebovi by Slovensko bolo v úplnej izolácii a ani politici ako Hofer a Wilders by Slovensko z izolácie nevytiahli

Všetky média propagujú Kotlebu
Ako aj alternatívne tak aj mainstreamové média všemožne podporujú Kotlebu. Média hlavného prúdu a mnohí politici nadávajú Kotlebovi do fašistu. Nieto účinnejšia propaganda Kotlebu, ako mu nadávať do fašistu. Kritizovať Kotlebu len za sympatie k prvému Slovenskému štátu je ďalšia super propaganda Kotlebu. Bratislavskí kaviarenskí intelektuáli a Bratislavskí novinári si žijú vo svojom svete, svojej bubline a sú úplne odtrhnutí od reality. Vážení páni novinári, prebuďte sa: toto na Slovákov nezaberá. Väčšina Slovákov mená čiernobiely názor na prvý Slovenský štát a nemá čiernobiely názor na SNP (Kotlebov názor na SNP je negatívny). Tupí bratislavskí novinári úplne ignorujú názory historikov a vôbec nepoznajú históriu: pravda je taká, že partizáni spôsobili mnoho civilných obetí a SNP veľmi silne skomplikovalo porazenie Hitlera – to Vám potvrdí každí historik.
Ďalej z pojmu „fašista“ cítiť dosť pejoratívny a nenávistný kontext. Fašista je nadávka. A nenávistnou kampaňou Vy novinári robíte nenormálnu popularitu Kotlebovi, pretože Kotleba bude v pozícii „trpiteľa“.
Takže ešte raz opakujem a vyzývam: páni novinári nepropagujte Kotlebu nadávkami do fašistu a nepropagujte ho v súvislosti s prvým slovenským štátom a SNP!!! Ak sa blázon Kotleba dostane k moci, tak budete za to zodpovední vy páni novinári!!
 
Aké ovocie priniesla Kotlebova strana doteraz?
Ako povedal Kristus, máme posudzovať podľa ovocia. Zatiaľ som od Kotlebovcov v parlamente nepočul nič iné ako rasistické provokácie a podpichovanie židovského poslanca Dostála, nadávky do sionistov a cigánskych parazitov. Vedia Kotlebovci aj niečo iné ako šíriť nenávisť?
 
Dôvod prečo ľudia volia Kotlebu
Ľudia sú znechutení s korupcie v politike. Ako druhí dôvod, ak je nejaký človek v chudobnom regióne bez práce, a ekonomicky je na tom zle (a takýchto ľudí je nemalo percent – väčšina ľudí na Slovensku živorí), tak zo zúfalstva mu neostáva nič iné ako voliť Kotlebu – ten mu dá aspoň nejakú nádej na lepšiu budúcnosť.

***************************
 Skopírujem tu jeden zaujímavý komentár o Kotlebovcoch od jedného diskutéra
Kotlebovci a ich voliči sú jednoduchší frustrovaní ľudia, ktorí si myslia, ze za ich posrané životy môže niekto iný. Vždy to tak bolo a vždy to tak bude. Ten menej inteligentný elektorát bude stále veriť konšpiráciám, ktoré rozosievajú ich vodcovia. Fašisti hádzali všetko zlo na Židov a iné menšiny. Komunisti zas všetko hádzali na kapitalistov. A teraz, keď je tu kapitalizmus a nikomu nič nepadá do ruky zadarmo (ako si to mnohí predstavujú), opäť sa vraciame k fašizmu. Kotlebovci všetko hádžu na cigánov, židov, Američanov, Sorosovcov, moslimov a jašterov z nebies. Stále ta istá demagógia, ktorá len mení svoju tvar a ktorej veria ti najprimitívnejší zo spoločnosti.