Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Marián Kotleba Spasiteľ Slovenska? Šamanský uhoľ pohľadu

Aj napriek tomu, že tento článok priamo nesúvisí s hlavnou témou tejto stránky, dovolil som si ho tu zverejniť.

 

Môj osobný vzťah k Mariánovi Kotlebovi

Musím sa priznať, že aj ja som v minulosti volil Mariána Kotlebu, keď som bol ešte kresťanom a bol som zaťažený ťažkými energetickými programami náboženstva. Vtedy ešte jeho strana získala len 1,3% hlasov. Ja osobne poznám Mariána Kotlebu veľmi dobre, už dlhé roky ho sledujem a sledoval som jeho činnosť na internete ešte niekoľko okov pred tým ako sa stal mediálne známym.

 

Dôvod úspechu Mariána Kotlebu

Dôvod veľkej podpory voličov nie je v tom, že by boli na Slovensku neonacistické nálady, ale predovšetkým znechutenie ľudí nad tzv. štandardnými politickými stranami, ich slúženie záujmom finančným skupinám, korupcii a neriešeniu problémov. Keď si porovnáme Česko so Slovenskom, tak máme skoro rovnaké HDP na obyvateľa, avšak ďaleko väčšie rozdiely medzi chudobnými a bohatými sú na Slovensku ako Česku.
 
Nakoľko je podľa pôvodných kmeňových amazonských šamanov obdobie veľkých zmien, nebolo by pre mňa žiadnym prekvapením ak by na nasledujúce voľby Kotleba - jeho strana - dostala aj 40% až 50% hlasov. Teraz sa to zdá ľuďom nemožné, ale to naozaj môže reálne nastať.

 

Kotlebovi voliči

Charakteristika Kotlebových voličov je veľmi zaujímavá. Ja osobne poznám dosť veľa jeho voličov a v drvivej väčšine ide o psychicky nevyrovnaných a frustrovaných ľudí, ktorí sú silne zaťažený ťažkými energetickými programami. V šamanizme sa hovorí, že podobné priťahuje podobné. Logicky, že je Kotleba sympatický hlavne ľuďom ktorí sú mu energeticky podobní v energetickej znečistenosti

 

Je Marián Kotleba dobrým politikom? Čo by sa stalo ak by sa reálne dostal k moci?

Začneme tým pozitívnym. O nejaké obnovenie neonacistických nálad by som sa veľmi neobával.
Kotleba už ako župan ukázal, že veľmi rázne bojuje proti korupcii a presadil transparentnejšie verejné obstarávania vďaka ktorým ušetril kraju nemalá milióny eur. Éry finančných oligarchov a finančným skupinám ako je napr. Penta, ktorú rozkrádajú Slovensko by mohol byť bez srandy koniec. Nepochybujem, že šéf finančnej skupiny Penty Haščák sa Kotlebu bojí a trasie sa od strachu.
 
Celkovo si však myslím, že politika Kotlebu by priniesla viac problémov ako dobrého. Kotleba je energeticky veľmi znečistený človek, ovládajú ho a je v silnom zovretí ťažkých energetických programov.
 
Nič pozitívne nie je ani to, že sa Kotleba tak silne hlási k nešťastnému kresťanstvu. Viac náboženstva a viac kresťanstva by prinieslo Slovensku len zaostalosť, prekliatie a nešťastie.

--Kotleba je silne ideologicky zapálený vlastenec (resp. nacionalista) a preto chce vystúpiť z EU a zaviesť Slovenskú korunu. To znamená, že ak nemá Slovensko vlastnú menu, považuje za narušenie suverenity. Kotleba povyšuje svoju ideológiu nad zdravý rozum a neuvedomuje, že strata eura by Slovensko ekonomicky poškodilo.
--Na kandidátne má Kotleba aj ultra-fanatických sektárskych kresťanov, ktorí sú blízki sektárovi Antonovi Seleckému. Dokonca aj väčšina katolíckych kňazov neuznáva a ostro kritizuje fanatizmus Antona Seleckého. Sú to ľudia, ktorí by boli ochotní zaviesť Slovensko aj do temného cirkevného stredoveku. Veľmi nebezpečné, ĽSNS môže navrátiť slovensko 1000 rokov dozadu k cirkevnému úpadku https://www.youtube.com/results?search_query=anton+seleck%C3%BD+kotleba
--Slovensko by sa pod vládou Kotlebu premenilo politicky a ekonomicky izolovanú krajinu z ráznym diktátorom a stalo by sa z nás druhé Bielorusko.
--Prehnane protiamerické výroky Kotlebu by len zbytočne podráždili Spojené štáty a vyvolalo by to len ďalšie diplomatické konflikty a prehĺbilo politicko ekonomickú izolovanosť. Možno by to vyústilo aj do vojenského konfliktu.
--Na bezvízový styk a výhody Šenghenu, môžete pri Kotlebovi zabudnúť (to v praxi znamená, že ak budete chcieť ísť na čo i len jeden deň do Rakúska na výlet aledo na nakúp, budete musieť ísť na veľvyslanectvo Rakúska a vybaviť si víza. Inak Vás Rakúska polícia stopne a nepustí).
--Sloboda médii a internet bez cenzúry by mohli byť vo veľkom ohrození.
--Známe sú aj silne negatívne postoje nacionalistov voči inak orientovaným ľuďom - za nejaké bozkávanie dvoch gayov na verejnosti by mohla hroziť basa.
--Vláda Kotlebu by pod vplyvom sankcií spôsobilo radikálnu devalváciu meny a jedno euro by sa rovnalo povedzme nejakým 3000 korunám (tak podobne to je aj v Bielorusku). (Mimochodom aj z týchto dôvodov je výhodné euro - mena sa nemôže devalvovať).
Ak by bol Kotleba vo vláde s viacerými stranami, tak nakoľko je silne znečistený ťažkými energiami, je to človek osobnostne veľmi tvrdohlavý a neschopný robiť akékoľvek kompromisy, človek neschopný zmeniť názor. Ak by bol Kotleba s viacero stranami, takáto vlády by uvedených dôvodov rýchlo padla. Kotleba nie je schopný jednoty a kompromisov a vláda by mohla padnúť z dôvodu hocijakej malichernosti a hádkam s inými vládnymi stranami. Kotleba nie je schopný spolupráce (resp. len ťažko by vedel spolupracovať), pretože sa riadi filozofiou: "kto nie je s nami, ide proti nám".

Nakoľko je Kotleba silne energeticky zaťažený a znečistený, celkovo by robil politiku ktorá by len vyvolávala konflikty - jeho politika by bola politikou vyvolávania konfliktov: boli by to konflikty medzinárodné ale aj konflikty medzi Slovenskými občanmi samotnými - konflikty medzi jednotlivými skupinami ľudí.

 

Inteligencia – najväčší problém Kotlebu

Kvalitný politik potrebuje byť aj dostatočne inteligentný. A inteligencia Kotlebovi veľmi chýba. Je to veľmi hlúpy až trošku "debilný" človek. Inteligencia človeka je významne závislá aj od energetického stavu daného človeka. Ak je človek silne energeticky znečistený, môže byť aj to dôvodom jeho nízkej inteligencie. Tiež mal Kotleba v minulosti aj vážny úraz hlavy, tak aj to mohlo prispieť na jeho veľmi nízku inteligenciu.
Najväčší problém Kotlebu je patologicky nízka inteligencia. To ho môže robiť najviac nebezpečným. Dôkaz extrémne nízkej inteligencie Kotlebu je aj to, že v programe má znížiť počet poslancov zo 150 na 100. Zdôvodňuje to tým, aby na tom štát ušetril peniaze na nenažratých politikov. Len moja ironická poznámka: tak na tom aby sa naozaj ušetrili ťažké milióny EUR.

Ďalší bod programu Kotlebu je to, že chce zrušiť financovanie politických strán. Jemu ako extrémne nízko inteligentnému človeku nedôjde, že to by len extrémne posilnilo korupciu, ak by politické strany boli odkázané na dotácie finančných skupín. Hlupákovi Kotlebovi asi až teraz došlo, že zrušiť financovanie politických strán je hlúposť, pretože by sa mu teraz aj zišli, ale si musí stáť za svojím slovom. Hlupák, sám si na seba uplietol bič. Až mi je ho ľúto.

Jedným z mnoho dôkazov nízkej inteligencie Kotlebu je napr. to, že už predvolebnej kampani do BBSK navrhoval ako riešenie v nezamestnanosti to, že na miesto bagra budú kopať jamu 50 robotníci. Taká prifajčená hlúposť môže napadnúť len veľmi málo inteligentného človeka. Môžeme sa vrátiť 200 rokov dozadu. Ak by sa tento človek dostal k moci, tak ešte by vám bolo ľúto za Ficovou érou, čo by ten Kotleba porobil chaosu a hlúpostí.

 Niektoré nápady Mariána Kotlebu nápady na úrovni človeka s osobitnej školy. Tu je ďalší dôkaz toho, že Kotleba má až tak nízku inteligenciu, že by bol extrémne nezpezpečným ak by sa dostal k moci. Vo svojom oficiálnom programe strany má aj taký "úžasný" nápad, že a vysokí úradníci na ministerstvách, by mali pracovať za minimálne mzdy. Táto vec by znamenala, to, že na ministerstve by nebol ochotný pracovať nikto schopný a vzdelaný. Navyše takýto krok by nielen motivoval ale prinútil daného úradníka ku korupcii a kradnutiu. Ak by chcel ekonomicky vôbec nejako prežiť, bol by nútený kradnúť. Takže tento revolučný Kotlebov vynález je len motor ku korupcii. Problém spočíva aj v tom, že Kotleba je drbnútý a zabubený človek, ktorý nie je schopný zmeniť názor. Darmo mu všetci budú hovoriť aby takýho drbnutý nápad odvolal, ale on sa to bude znažiť presadiť za každú cenu hlava nehlava. Kotleba je nebezpečný psychopat.

 

Kotleba versus ĽSNS

Problém ani tak nie je v Kotlebovej strane ako takej, pretože sa tam určite nájdu aj inteligentní a psychicky relatívne vyrovnaní ľudia, ktorí by vedeli a boli schopní robiť cca kvalitnú politiku. Najväčší problém vidím v Kotlebovi samotnom.

 

Aké je riešenie pri Kotlebovi?

Bolo by veľmi vhodné ak by si Kotleba pokorne priznal svoje dve veľké hendikepy: a to je nízka inteligencia a ťažké energetické znečistenie a to, že ho ťažké energetické programy úplne ovládajú. Určite by sa našiel liečiteľ, ktorý by vedel Kotlebovi pomôcť a zbaviť ho energetických programov, ktoré ho drvia. Po energetickom vyčistení by sa Kotleba stal menej nebezpečným.
Problém svojej nízkej inteligencie by mohol Kotleba riešiť, tak že by sa pri politických rozhodnutiach radil aj so svojími straníckymi kolegami. Problém je ale v tom, že Kotleba je silný diktátorom aj vo vnútri vlastnej strany a akýkoľvek nesúhlas v jeho strane neexistuje. Po energetickm vyčistení nejakým dobrým liečitľom, by Kotleba snáď Kotlebovi trochu kleslo ego a vedel by si dať poradiť aj druhými.

 

Slovo na záver: politická revolúcia

Ľudia veľmi túžia po politickej revolúcii. Z pohľadu šamanizmu nie je možné vytvoriť žiadnu politickú revolúciu tak, aby sa ľudia naozaj mali lepšie. Šamanizmus ako jediné naozaj účinné riešenie ponúka riadiť sa učením šamanizmu a konať šamanské meditačné techniky prečisťovania energetických centier. Kvalita života v spoločnosti sa nemôže zlepšiť bez energetického prečistenia ľudí v celej spoločnosti.
Kotlebovo revolúcionárstvo buď žiadne zlepšenie neprinesie (niektoré segmenty sa zlepšia iné zhoršia), alebo nás to privedie ešte do väčších sračiek akých sme boli doteraz.
Politická revolúcia nič nerieši. Zmena politického systému je riešenie následku a nie príčiny. Politická revolúcia nikdy nemôže spôsobiť to, aby sme sa mali lepšie.
Jediné riešenie je šamanizmus.

 

Naozaj môže Kotleba na budúce voľby získať 40-50%?

Keby som pred voľbami povedal, že SaS bude druhou najsilnejšou stranou, tak by ma mnohí ľudia povedali, že čo bláznim. Totižto pred voľbami ani vôbec nebolo isté či sa SaS dostane aspoň do parlamentu!!
Tiež som svojim známym už dopredu pred voľbami hovoril, že Kotleba sa určite dostane do parlamentu a všetci mi hovorili, či som spadol z jahody. A Kotleba sa nielenže dostal do parlamentu, ale dokonca získal veľmi slušné percento.
To čo hovoria amazonskí šamani, že súčasná doba je obdobie veľkých zmien je naozaj pravda. V rokoch 2012-2025 sme zažili (a ešte zažijeme) obdobie plné prekvapení a diali sa veci, ktoré by sme pred tým považovali za šialené a nemožné.
Preto hovorím, že v tomto období veľkých zmien môže (i keď nemusí) Kotleba získať aj 40-50%. Všetko je nevyspytateľné.
Ešte pred rokom by tiež všetci považovali za nemožné, že sa raz dostane do parlamentu. A dostal sa.

 

Slovenský štát

Sympatie k Tisovmu Slovenskému štátu so strany Kotlebu by bolo ešte najmenej. Je veľmi nesprávne, že novinári si v médiach prezentujú svoj vlastný súkromný neodborný názor na Slovenský štát a nepustia k slovu odborníkov-historikov. Jednoduchší a zaostalejší ľudia typu Hríb, Mesík, Havran nie sú schopní myslieť inak ako čiernobielo. Každý historik potvrdí, že ani so Slovenským štátom to nebolo čiernobiele. Tiso urobil dosť veľa odvážnych krokov pre to, aby bolo odvlečených čo najmenej Židov (niekoľko tisíc prezidentských výnimiek a krstenie Židov). Tiež veľmi jednoducho sa povie ľuďom, ktorí históriu neštudovali, že Tiso by bol "dobrý" vtedy, ak by s Nemcami nespolupracoval vôbec. Tak áno - mohol by to urobiť, ale potom by Slovensko mohlo dopadnúť rovnako ako Poľsko či Ukrajina a nebolo by tu nacistickou armádou vypálených len pár dedín ale polovica Slovenska. Počet civilných obetí by bol mnohonásobne vyšší a Židov odvlečených omnoho viac.

 

Slovenské národné povstanie (SNP)

Bolo povstanie proti Tisovmu Slovenskému štátu. Kým laici a neodborná verejnosť si zväčša myslí, aké bolo SNP úžasné, historici SNP ostro kritizujú. Kvôli provokáciám SNP proti Nemeckým vojakom, sa na Slovensko premiestnilo veľké množstvo nacistických vojsk (dovtedy bol počet nemeckých vojakov na území SR len minimálny). A kvôli tomu boli druhé najväčšie masakre v dejinách celej 2. svetovej vojny práve na Slovensku. Červená armáda sa kvôli provokácia SNP na Slovensku zasekla a utrpela najväčšie straty práve na Slovensku. Jediné miesto kde Červená armáda dočasne prehrávala bolo práve Slovensko. Ruskí vojaci boli nacistickými vojskami nechutne masakrovaní. A to všetko kvôli provokáciám SNP. Provokácie SNP spomalili a skomplikovali porazenie Hitlera!. SNP bolo aj najdôležitejšou súčasťou komunistickej propagandy a rôzni hlúpi ľudskoprávni aktivisti si neuvedomujú, že oslavovaním SNP, oslavujú totalitný režim komunizmu.
Odporúčam si aj pozrieť dokumentárny film "Dukla krv a mýtus", kde je kritizovaná časť komunistickej propagandy k SNP https://www.youtube.com/results?search_query=dukla+krev+a+m%C3%BDtus A tiež odporúčam aj toto video, ktoré tiež spochybňuje komunistickú propagandu o SNP partizánoch https://www.youtube.com/watch?v=81_jwXFkIeY

Historici sú poslední, ktorých postoj Kotlebu k Slovenskému štátu a k SNP desil. Na druhej strane idealizovať a ospevovať Slovenský štát tiež nie je správne.
Zo šamanského hľadiska najväčšie masakre v dejinách vojny, ktoré vyprovokovalo SNP, uvoľnili na Slovensko tak veľa negatívnej energie, že túto negatívnu energiu musíme na Slovensku spracovávať dodnes. A možno práve z tohoto dôvodu je Slovensko tak prekliatou a nešťastnou krajinou.