Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Norbert Lichtner šíril poplašnú správu o predaji vody čo je trestný čin

(Aj napriek tomu, že tento portál sa špecializuje na tému kresťanstva, zverejním tu aj tento politický článok)

(Aj napriek tomu, že tento portál sa špecializuje na tému kresťanstva, zverejním tu aj tento politický článok)

Katastrofálny konkrétny príklad manipulačných egregorov – Norbert Lichtner

Bývalý moderátor rádia Slobodný vysielač má energetické centrá a auru v tak hroznom stave, že tento človek slobodnú vôľu prakticky vôbec nemá. Tento človek vo svojom živote urobil už nesmierne veľa veľmi bláznivých vecí, ktoré určite z jeho slobodnej vôle nevychádzali. Najväčší problém je ale v tom, že tento človek má vplyv na desiatky tisíc poslucháčov, ktorých veľmi negatívne ovplyvnil – a tu už prestávajú byť žarty. Išlo o mnoho konkrétnych vecí – len stručne môžem povedať že Lichtner dal urobiť extrémne predražený, neefektívny a nevyužívaný klub Slobodného vysielača s kaviarňou – ešte hlúpejší nápad mať nemohol – je naozaj nepochopiteľné z kade sa sa v ňom mohlo zohnať toľko hlúposti. Šíril jednoznačne nepravdivé poplašné správy o „údajnom“ predaji vody. Ďalej robil úplne šialené, bláznivé a nedôstojné komédie okolo náboženského referenda od Aliancie za rodinu.
Pri Norbertovi Lichtnerovi som si mnohokrát opakovane uvedomil, že tento človek naozaj nekoná slobodne, ale že je v moci a v otrockom zovretí manipulatívnych energetických programov a egregorov – pri tomto človeku to je príliš nápadné a silné.

Davová psychóza. Katastrofálny konkrétny príklad egregoru. Egregor ktorého sa zľakol aj premiér

Pomocou davovej psychózy sa veľmi ľahko vytvárajú veľmi silné egregory. Tento prvok je silný v náboženstvách – v sektách alebo v kresťanských spoločenstvách, kde je autoritatívny kazateľ, ktorý manipuluje s určitým počtom ľudí.
Takto manipulovať sa ale dá aj cez rádio. Svedkom desivého príkladu som bol aj pri rádiu Slobodný vysielač. Naozaj niečo hrozné. Celé je to nesmierne a zložité čo sa ta stalo, ale pokúsim sa to nejak v stručnosti vysvetliť, nech aspoň čiastočne pochopíte o čo tam išlo.
Predaj vody do zahraničia vôbec nebol regulovaný zákonmi. Preto sa vláda rozhodla obmedziť a regulovať predaj vody do zahraničia zákonmi. Istý hlúpy človek - aktivista bez najmenšej právnickej gramotnosti si to kvôli svojej právnickej nevedomosti interpretoval presne opačne, že doteraz bol predaj vody do zahraničia úplne zakázaný a že vláda sa rozhodla vydať novelu, ktorá naopak bude predaj vody umožňovať a povoľovať. Túto dezinformáciu začal šíriť v rádiu. Norbert Lichtner tejto dezinformácii uveril a začal túto dezinformáciu a poplašnú správu šíriť veľmi fanatickým spôsobom, že človek mal pocit akoby sa udial úplný koniec sveta, akoby sa mal udiať najväčší politický zločin v histórii politiky Slovenska. A všetci ľudia tejto bláznivej paranoji a davovej psychóze a paranoji naozaj uverili a dali sa do toho vtiahnuť. Sociálnymi sieťami státisíce ľudí šírilo túto dezinformačnú paranoju a šírila sa úplne zbytočná šialená extrémna a bláznivá nenávisť voči politikom, že čo „hrozné“ sa chystajú spraviť.
Neskôr sa premiér so strachu so Slobodného vysielača rozhodol novelizovať ústavu, v ktorej definoval zákaz vývozu vody do zahraničia. Ale paranoja so Slobodného vysielača neustala ani vtedy. Znovu sa šírili dezinformácie, že vláda ľudí oklamala, že ani táto novela v ústave vodu pred jej vývozom neochráni. Znovu sa šírila zbytočná a neopodstatnená nenávisť voči politikom.
Čo je smutné, že ľudia pri egregore davovej psychózy nedokážu používať rozum, nedokážu si preverovať informácie – ľudia tomu slepo verili hoci to bolo klamstvo. Pri šírení tejto paranoje sa nenašiel ani jeden človek ktorý by sa na Facebookovej stránke rádia ozval, že šíria dezinformáciu (ja osobne nemám FB účet, takže som sa nemohol ozvať).
Za všetkou touto bláznivou paranojou stála jedna osoba – Norbert Lichtner – zaujímavé že tento človek hoci mal dobrý úmysel, nakoľko má veľmi slabú auru presiahnutú rôznymi ťažkými energiami a egregormi, dokázal urobiť takého bláznivé veci. Najhoršie a najsmutnejšie na tom bolo zbytočné šírenie nenávisti, zlosti, strachu a negatívnej energie po celom Slovensku.
Najnebezpečnejší je taký človek ktorý sa domnieva, že robí dobro, ale v skutočnosti robí zlo – a takýmto človekom je Lichtner. Aj islamisti si vo svojom fanatizme myslia, že robia dobro, keď šíria islam násilím.
Toto čo tu píšem vyzerá ako sci-fi, znie to naozaj neuveriteľné – ale naozaj sa to reálne na Slovensku udialo.