Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Pozitíva a negatíva strany Sme rodina Borisa Kollára. Aféra plagiátu

Pozitíva a negatíva strany Sme rodina Borisa Kollára.Aféra plagiátu

Pozitíva strany:

  • Kollár ako jediný politik má poradcu špičkového odborníka lesníka v oblasti národných parkov Jána Mizeráka. Falošné pochybné ochranárske organizácie a ochranárske sekty ako napríklad OZ Vlk, WWF, ktoré robia aktivizmus len pre peniaze z eurofondov, však vystupujú agresívne proti Mizerákovi, pretože Mizerák by mohol prekaziť ich biznis

Negatíva strany:

  • zdieľanie dezinformačných médii na oficiálnej facebookovej stránke Sme Rodina, či na účte Kollára. Je veľmi smutné, že dezinformačné médium Hlavné Správy takto vrcholoví politici legitimizujú. Dezinformačné média sú platené Ruskou vládou a sú nástrojom rozvratnej propagandy Kremľu. Základ fungovania dezinformačných médii je šíriť nenávisť proti názorovým oponentom, napríklad liberálom, alebo politikom s prozápadným a proeurópskym smerovaním. Šírenie strachu napríklad z výmeny obyvateľstva Afričanmi v Európe, Istanbulským dohovorom, 5G sieťami. Nenávisť a strach je ich hlavným atribútom. Vďaka dezinformačným médiám je pojem liberál pomaly nadávka.
  • Agresívne útoky na prezidentku a na stranu PS na FB profile Borisa Kolára po voľbách do Európskeho parlamentu
  • minister Milan Krajniak kontroverzia: riaditeľke Odboru rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí Krajniak dal príkaz aby sa podriadila všetkým pripomienkam Konferencie biskupov Slovenska (KBS). Zaujímavé, že KBS sa dodnes neospravedlnila za hoaxy šírené o Istanbulskom dohovore, ale to len ako poznámka na okraj. To si naozaj pán minister myslí, že na rodovú rovnosť neexistujú lepší odborníci ako stredoveká prehnitá cirkevná inštitúcia? Totálne bláznovstvo!!!
  • aktívne šírenie hoaxov o Istanbulskom dohovore touto politickou stranou
  • účasť Borisa Kollára na dúhovom antipochode. Najväčší bojovník za konzervatívne tradičné hodnoty sa každý týždeň vyspí s inou ženou. Vodu káže a víno pije.
  • Vulgárne a primitívne vyjadrovanie Borisa Kollára aj iných členov na adresu LGBT komunity. Názory na LGBT problematiku si vytvárajú politici so Sme rodina len na základe dezinformačných médii. Ak by sa Kollár narodil v predkresťanskej kultúre, kedy po celej planéte bolo homosexuálne správanie dosť časté, bohvie či by tento čistokrvný biely heterosexuál so silnými rečami, ovplyvnený týmto prostredím, nemal na miesto ženských partneriek partnerov rovnakého pohlavia. Niektorí psychológovia hovoria že silní homofóbovia sú zväčša skrytí homosexuáli
  • nekritický postoj k Rusku. Názory na Rusko si vytvárajú politici so Sme rodina len na základe dezinformačných médii
  • pred krízou s diplomovou prácou som viac krát pozoroval to, ako sa Kollár akosi neprirodzene líškal Matovičovi. Nemám z toho dobrý pocit. Možno si Kollár snaží získať na svoju stranu Matoviča aby mu v budúcnost toleroval menšie rozkrádačky

Kollár, aféra plagiátorstvo

Navzdory nemalým výhradám ku Kollárovi sa ne nezdá hra médii na Kollára férová. Média by si nemali zamieňať slobodu slova s nezodpovedným mediálnym lynčom, ktorý nie je vo verejnom záujme.
Zlé astrologické vplyvy v súvislosti s aférou plagiátorstva Kollára spôsobili, že niektorí novinári a politici sa dočasne úplne zbláznili. Tiež je smutný slabý morálny charakter médii, ktoré pre čítanosť, pre zisky z inzercie, sú ochotní spraviť čokoľvek, vrátane priživovania sa na nešťastí iného.
Poslanecké kluby strán Za ľudí a SaS vyzvali Kollára na odstúpenie, čo sa mi ale nezdá férové takto podraziť kolená vlastnému kolegovi a politickému partnerovi. Kolegovia si majú pomáhať, nie sa podrážať.
Ďalej ak chce mať strana Za ľudí rovnaký meter na Kisku a Kollára, musia so strany vyhodiť aj Kisku, ktorý okradol štát na vrátkach DPH a kúpil pozemok o ktorom vedel, že je ukradnutý, čo sú ďaleko viac vážne morálne prehrešky.
Ďalej je síce pekné, že strana SaS vyzvala Kollára na odstúpenie, ale ak chce mať SaS rovnaké metre aj na Matoviča, ktorý sa tiež priznal že titul získal podvodom, musí vyzvať aj Matoviča na odstúpenie. SaS ale Matoviča na odstúpenie nevyzvala, takže sa dopustila dvojakých metrov.
Kollár sa dočkal lynču nielen so strany médii ale aj so strany vlastných koaličných partnerov, ktorí na miesto toho aby kolegu podržali, využívajú situáciu a zberajú populistické politické bodíky čerpajúc z nešťastia a ťažkej situácie Kollára.
Možno sa Kllárovi vrátila karma za rôzne nenávistné vyjadrenia na adresu LGBT komunity.