Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Prečo sú alternatívne média tak úspešné? Pretože protistrana robí fatálne chyby

(Aj napriek tomu, že tento portál sa špecializuje na tému kresťanstva, zverejním tu aj tento článok iného razenia)
Kritici alternatívnych médii sú prevažne slniečkári alebo obhájci prezidenta Kisku.
Najväčšiu reklamu alternatívnym médiám robia ich samotní kritici:
-ako môže môže mať čo i len trochu vážnosti kritik alternatívnych médii, ktorý je otvorený slniečkár obhájca nelegálnej a neregulovanej imigrácie?
-ako môže môže mať čo i len trochu vážnosti kritik alternatívnych médii, ktorý je horlivým fanúšikom prezidenta Kisku, ktorý zbohatol na úžerných pôžičkách, je daňovým podvodníkom a obhajuje nelegálnu a neregulovanú imigráciu?
-ako môže môže mať čo i len trochu vážnosti kritik alternatívnych médii, keď islam je podľa neho OK? (Tu myslím napr. na poslanca Martina Klusa, ktorý síce má niektoré veľmi dobré podložené argumenty proti Kremeľskej propagande, ale všetká jeho vážnosť kresla pri obhajobe mešít na Slovensku)
-ako môže môže mať čo i len trochu vážnosti kritik alternatívnych médii, ktorému najviac na nich vadí to, že kritizujú nelegálnu a neregulovanú imigráciu?
-ako môže môže mať čo i len trochu vážnosti kritik alternatívnych médii, ktorý je novinárom a píše proti Rusku argumentačne nepodložené primitívne a nenávistné články? (Napr. články toho razenia, že zajtra Rusi vojensky obsadia Slovensko)
 
Najväčšiureklamualternatívnymmédiamrobia ich samotní kritici ako uvádzam v texte vyššie.
 
Falšovanie volieb v USA
Je až neuveriteľné aká primitívna propaganda západu, ohľadom falšovania volieb USA Ruskými hackermi. Je veľmi zvláštne, že aj po viac ako deviatich alebo desiatich mesiacoch od prezidentských volieb sa v amerických médiach stále intenzívne rieši kauza, že Rusi údajne falšovali voľby v USA. Takéto primitívne hoaxy sú len ďalšou perfektnou vodou na mlyn alternatívnym médiám, ktoré argumentujú: „pozrite ako západ nenávidí Rusko, pozrite ako západ hľadá za všetkým zlom Rusko“.
 

Stručné zhrnutie dvoch najväčších problémov alternatívnych médii

V alternatívnych médiach vidím dve najväčšie problémy:
-zatajovanie vojenských zločinov Kremľu (= Strelkov a začatie vojny na Ukrajine)
-jednostranné informovanie o Rusku (to jest výlučne v pozitívnom kontexte), zatajovanie cenzúry a špionáže internetu v Rusku, zatajovanie zatváranie ľudí v Rusku za vyjadrený názor na sociálnych sietiach, zatajovanie ekonomických problémov v Rusku v dôsledku sankcií západu. Alternatívne média cenzurujú všetko negatívne o Rusku
-šírenie nenávisti voči názorovým oponentom ako napr. Smatana a Benčík viac tu http://krestanstvo.czweb.org/tag/alternativne-media
 
Alternatívne média môžeme poraziť len vtedy ak bude na našej strane pravda. Klamári klamárov neporazia. Klamstvo sa dá poraziť iba pravdou. Netreba na alternatívnych médiach kritizovať hlúposti, ale treba skutočne veci pomenovať správnym menom, treba na nich kritizovať to čo je skutočne problém.
 

Najdôležitejšiaudalosťz Ukrajinského konfliktu dodnes nebola povedaná nahlas

Veľmi ma mrzí a som veľmi smutný a frustrovaný z toho, že dodnes nebola nahlas povedaná pravda o Ukrajinskom konflikte. Nepovedali ju ani alternatívne ani pro-západné média. Dodnes nebolo nahlas povedané, že celý konflikt na JV Ukrajiny nespôsobili žiadni nevinní partizáni-separatisti ale priamo Ruskí vojaci pod vedením dôstojníka ruskej tajnej služby FSB Igora Girkina Strelkova
Jeden človek mi pomohol rozposlať emaily všetkým alternatívnym a mainstreamovým médiám, ktoré obsahovali kvalitne podložené informácie aj dôveryhodnými odkazmi. Výsledok? Žiaden. Alternatívne média klamú ďalej ako klamali, stále hovoria o tom ako západ môže za všetko zlo na svete a o tom aký je Putin a Ruskí politici dokonalí a morálne bezúhonní. Pýtam sa alternatívnych médii: Prečo úmyselne klamete už viac ako 3,5 roka? Ešte nie ste z toľkého klamania unavení?
Média hlavného prúdu tiež zbabelo mlčia a zabudnutého Strelkova úmyselne nespomenuli. Liberálne média ako Denník N a Denník SME budú radšej zverejňovať primitívne nenávistné a argumentačne nepodložené články/analýzy proti Rusku, ale na objektívnu kritiku Ruska, že vojnu na Ukrajine začala Ruská vláda (resp. Kremeľ) prostredníctvom Strelkova a jeho vojakov, to nenapíšu a budú cenzurovať. Ak by som sa opýtal šéfredaktorov týchto médii prečo cenzurujú najdôležitejšiu osobu z Ukrajinského konfliktu zabudnutého Strekova, tak by sa len červenali a odpovedať by mi nevedeli. Zrejme sú to mediálne prostitútky, ktorých sponzori lepšie finančne ohodnotia sa primitívny nenávistný článok (napr. ako Rusi falšovali v USA voľby) ako za seriózny analytický argumentačne podložený článok.
 

Klamlivá propaganda Kremľu zvíťazila nad pravdou

Najdôležitejšia udalosť z celého Ukrajinského konfliktu dodnes nebola povedaná nahlas. Veľmi smutné. Ešte v roku 2014 a 2015 sem tam niečo média hlavného prúdu o Strelkovi zverejnili, ale veľmi rýchlo sa na neho zabudlo. Cielená manipulačná metóda Ruskej propagandy bolo a je odpútavať pozornosť od Strelkova (=skutočnej podstaty celého konfliktu) neustálym očierňovaním Ukrajiny ako neustále upozorňovať na Majdan ako bol financovaný západom a podobne.
Alternatívne média už milión krát zopakovali to ako zlý západ financoval Majdan. Ale ani raz alternatívne weby nespomenuli to kto vlastne vyvolal vojnu na JV Ukrajiny, čo bola aj počas Majdanu pokojná oblasť. Alternatívne média v samom základe stoja na klamstve a o pravdu im nikdy nešlo. Aby sa odpútala pozornosť od Strelkova (=podstaty celého konfliktu), tak Ruská propaganda neustále očierňuje Ukrajinu a neustále zvýrazňuje Majdan ako bol financovaný západom.
 

Výzva na osvetu.Nebuďme ľahostajní

Pravda je hodnota ktorú by sme si mali vážiť. Nemali by sme byť ľahostajní k tomu, že pravda o Ukrajinskom konflikte dodnes nebola povedaná nahlas. Nebuďme ľahostajní k tomu, že klamstvo vyhralo nad pravdou a snažme sa to zvrátiť. Nemali by sme byť ľahostajní k tomu, že alternatívne média klamú jedna radosť. Mali by sme robiť osvetu, mali by sme urobiť všetko preto, aby bolo klamstvo porazené a pravda znovu vyšla na svetlo sveta. Nemalo by nám byť ľahostajné to, ako nenávistná kremeľská propaganda neustále šíri nenávisť voči Ukrajincom a ako ich očierňuje. Nemalo by nám byť jedno, že vojenské zločiny Kremľu sú zatajované (= Strelkov a začatie vojny na Ukrajine).
Na Strelkova sa zabudlo. A práve preto v rámci osvetovej činnosti je treba neustále opakovať to, že Strelkov existuje, že za celým Ukrajinským Kofliktom stojí Kremeľ resp. Strelkov.