Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Šokujúce: Sám šéfredaktor dezinfowebu Juraj Poláček priznal, že Ruská vláda dáva do propagandy 1 miliardu EUR ročne

Konšpirátor Juraj Poláček už načisto zošalel

Citovanie Juraja Poláčeka:
Ruské mediálne domy RT a Sputnik sú skutočne nástrojom ruskej propagandy. Presne tak isto ako je Hlas Ameriky nástrojom americkej, či Deutsche Welle nástrojom nemeckej propagandy“.
 
Juraj Poláček ruskú šovinistickú výrobňu hoaxov Sputnik čo do informačnej kvality dáva na rovnakú úroveň ako Deutsche Welle a Hlas Ameriky. Tak toto je už naozaj prisilná káva.
 
Nehovoriac o tom, že Sputnik je otvorene rasistické anti-Ukrajinské médium, plus šíri šovinistickú nenávisť voči západu, USA a Európskym politikom. Plnohodnotné hoaxy v Sputniku sú tiež v celku pravidelnou praxou.
Naproti tomu média ako Deutsche Welle nerobia žiadnu propagandu a nešíria žiadnu nenávisť.
 

Pozitívna stránka pána Poláčeka: predsa priznal, že za rok 2017 Rusko dalo na propagandu miliardu EUR

Všetká česť, že pán Poláček sa vdolnej časti článku predsa len nepriamo ospravedlnil za kritiku RTVS, takže sám priznal, že Ruská strana dáva na propagandu v Európe približne 1 miliardu eur.
Záverom
Realitou a faktom je to, že Ruská vláda (=Putin) má propagandu vždy na prvom mieste. Ľudia v Rusku môžu aj hladovať, ale do propagandy pôjdu vždy neuveriteľné peniaze. Túto vec potvrdzuje aj jeden z najväčších expertov na Ruskú propagandu, Rus žijúci vo Veľkej Británii Peter Pomerantsev či iní experti na Rusko.
Propagandu, ktorá nie je založená na pravde, Vám dobrovoľne nebudú ľudia šíriť proti svojmu vlastnému svedomiu, ak ich nepodplatíte šialenými sumami peňazí.
Môže Ruská propaganda aj milión krát nadávať na Sorosa aký je to démon, ale obávam sa, že ani Sorosova nadácia takto šialenými sumami nepodpláca mimovládky.