Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Štátnu zákazku dostali radikálni náboženskí fundamentalisti. Niektorí novinári sú darebáci - o morálnom zlyhaní novinárov

Zákazku od štátu za 2,5 milióna na manažovanie utečeneckej krízy získala veľmi kontroverzná firma Jula Slováka. Július Slovák je šéfom evanjelizačnej náboženskej gospelovej kapely ESPé, ktorá sa najviac angažuje aj na akciách označených ako Godzone. Jedná sa o veľmi radikálnych náboženských fundamentalistov, ktorí chcú náboženský fanatizmus nanútiť utečencom. Zneužívajú utečeneckú krízu na propagáciu svojho náboženského fanatizmu. Kto ministrovi Mikulcovi nanútil dať zákazku tejto firme? Julo Slovák sa pozná nielen s Hegerom ale aj s viacero náboženskými poslancami za stranu OĽANO napr. Marek Krajčí, Richard Vašečka. Na druhej strane zákazka pre firmu má určitý racionálny základ nakoľko Julo Slovák s veľmi bohatými kontaktami je schopný zorganizovať dobrovoľnícku charitatívnu činnosť mnoho náboženských organizácii. Kontrakt za premrštenú sumu 2,5 milióna je ale pekný biznis, nie nezisková činnosť. Náboženskí fundamentalisti za stranu OĽANO tiež veria vo zvláštne „Božie požehnanie“ utečeneckej krízy keď ju budú manažovať najradikálnejší náboženskí fanatici na Slovensku.
Náboženskí fundamentalisti majú zrastené svoje „ja“ svoju osobnosť z identitou náboženstva náboženským fundamentalizmom. Preto extrémne ťažko znášajú čo i len náznak kritiky cirkvi alebo náboženstva. Ak by mali prijať kritiku náboženstva to akoby museli odstrániť, zničiť kus svojho „ja“, prijať kritiku náboženstva znamená z ich subjektívneho pohľadu to isté akoby ste od nich žiadali spáchať samovraždu.
To že niektorí novinári napr. z Denníka N lynčujú Mikulca je neetické a hlúpe. Novinári koncentrujú zlosť na nesprávnu osobu. Radšej by mali kritizovať poslancov z OĽANO ktorí mu to nanútili. Na druhej strane by minister mal vedieť odolať nepríjemným tlakom zo strany.
O dvojakých metroch novinárov na korupciu. O neporovnateľne väčšej korupcii na ministerstve ŽP média mlčia. O veľkom morálnym zlyhaní Petra Bárdyho šéfredaktora Aktuality.sk. Niektorí novinári sú sami spolupáchatelia korupcie (napr. Denník N, denník Pravda, Aktuiality) píšu pre korupčné lobistické skupiny z oblasti ekológie a ochrany prírody. Šéfredaktori médii nie sú ochotní tento problém odstrániť.
O mediálnej afére Borisa Kollára a nedovolených návštevách v nemocnici kvôli covid opatreniam. Absolútny cynizmus novinárov.
Novinári si nevážia slobodu prejavu a zneužívajú ju. Neuvedomujú si že mať slobodu znamená mať aj zodpovednosť. V Maďarsku je totálna cenzúra médii. Držme Maďarom palce nech nevyhrá Orbán vo voľbách.
Kauza diplomových prác novinárov vs morálne zlyhanie novinárov.
Tým že novinári robia na politikov poľovačku, potom to demotivuje všetkých slušných ľudí ísť do politiky a zostanú tam len grázli. Morálnym zlyhaním novinárov robia novinári nepriamu reklamu Smeru a Hlasu.
Novinári sú extrémne prísni na politikov nie sú ale prísni na seba
 
O korupcii na ministerstve životného prostredia
 
Mám vážne obavy o budúcnosť ministerstva životného prostredia. Bože chráň aby sa ministrom stali šialenci ako Martin Hojsík alebo Michal Wiezik. Wiezik považuje vysadenie stromu v lese za najväčší zločin proti prírode. Politicko ochranárska ideológia bezzásahu – za územie na ktoré ste rozkradli eurofondy nemáte žiadnu zodpovednosť, len tam pasívne monitorujete prírodu a robíte fiktívny výskum. Ekologické sekty vs náboženské sekty – je tam mnoho spoločného: jeden pred druhým sa v komunite prebieho kto je viac ortodoxný, kto je viac fanatický ekológ / náboženský fanatik.
Martin Hojsík vs nepôvodný druh kormoránov. Keby sa takýto šialenci stali ministrami, tak to by sa Slovensko z týchto škôd spamätávalo aj 15 rokov. Média neupozornia na toto nebezpečenstvo.
To že prešla parlamentom deforma národných parkov je zlyhanie demokracie. Podporili ju najmä strany OĽANO a SaS, ktoré nemajú žiadne regionálne štruktúry a nemajú pochopenie pre prírodu ani vidiek. Riešenie je to aby mala každá politická strana povinne regionálne štruktúry alebo aby bol viac obvodový volebný systém. Mimochodom samosprávy a ZMOS boli proti deforme národných parkov.
Kým ministri Mikulec a Vlčan vo všetkom poslúchajú čo im povie strana, naopak Ján Budaj je extrémne agresívny politik, ktorý sa vie hodiť o zem aby dosiahol svoje, ktorý by aj život položil za korupciu a korupčné lobistické skupiny ako napr. BROZ a agresívne korupciu obhajuje klamstvami pred Matovičom a Hegerom. Budaj dokáže šikanovať a vydierať Matoviča a Hegera.