Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Dôkaz, že prívrženci alternatívnych médii sú najhlúpejšia skupina spoločnosti

Ľudstvo za posledných 70 rokov nikdy nebolo v takom úpadku ako je dnes. Ľudia veľmi hlúpnu, Ľudia sú čím ďalej tým hlúpejší. Kritické myslenie sa stráca. Ľudia sú schopní uveriť akejkoľvek hlúposti: hlavne nech to obsahuje nenávisť. Propaganda a hoaxy ktoré neobsahujú nenávisť, tie sa úspešne neujmú, ale hoaxy ktoré nabádajú k nenávisti paranoji, alebo frustrácii majú práve ten najväčší úspech.
 
V úvode som trochu odbočil od hlavnej témy. Teraz k jadru veci:
Gramatická chyba dokonca v samotnom nadpise, v náboženskom alternatívnom médiu Hlavné správy, nepotrebuje komentár. Ešte viac ma pobavili komentáre (ktorých je tam relatívne veľký počet), v ktorých sú všetci ľudia pochvaľovali aký je článok úžasný, ale nikto si nevšimol, že je tam gramatické chyba. Je to jasný dôkaz toho, že prívrženci alternatívnych médii sú najhlúpejšia skupina spoločnosti.

2 Comments

 1. Tomáš Kollár

  #

  Ja tvrdím, že na vine je lenivosť. Ľudia by aj možno využili kritické myslenie, ale to by museli pátrať, museli by si vypočuť obidve strany a to sa im nechce. Radšej budú sledovať sprostosti v televízii, na internete, len aby sa nemuseli namáhať. Lenivosť je ruka v ruke s hlúposťou, pretože iba lenivý človek sa nechá ohlupovať inými ľuďmi.
 2. Admin

  #

  To áno, veľmi dobre si to napísal.

  @Tomáš Kollár

Basic HTML tags are allowed.