Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

Chcem podporiť (PayPal, PaySafeCard)

Vážení priatelia, budem veľmi rád ak oceníte hodnoty, ktoré prináša Youtube kanál Kmeňový Šamanizmus a táto webstránka, a podporíte moju činnosť na PayPal ľubovoľným príspevkom :).
 
ko-fi.com
Najviac jednoduchý a najviac odporúčaný spôsob platby je služba ko-fi.com. Podporované sú aj jednorázové príspevky. Ľubovoľná výška príspevku. Stačí Vám len platobná karta a nepotrebujete byť ani prihlásený. Služba ko-fi.com je dôveryhodná služba, ktorú využíva státisíce ľudí vrátane slovenských alebo zahraničných YouTuberov. Odkaz na podporu je tu

https://ko-fi.com/projektcelsus

 
 
Paypal
Email, ktorý je spojený s PaylPalom je ceslus.f (zavináč) azet.sk
Spoločný pracovný názov pre túto stránku a Youtube kanál Kmeňový Šamanizmus je "Projekt Celsus" 
 

Pre podporu kliknite sem:

==============================================
Kryptomena Etherum, ETH
0xbe4c48912d051ab65c9e6f637a35ec937be1075f
==============================================
Prečo Projekt Celsus? Čo to je?
Ide o pracovný súhrnný názov pre túto stránku a Youtube kanál. Celsus je grécky filozof z druhého storočia, ktorý bol kritický ku kresťanom a viac krát ho citujem na stránke a videách.
 
Prečo som vytvoril možnosť podpory?
Prirodzene každý projekt, ktorý je významne prínosný pre spoločnosť a prináša spoločnosti pozitívne hodnoty, si zaslúži byť podporený. A vlastne ani sám neviem, prečo mi nenapadlo túto možnosť vytvoriť skôr :). Dá sa povedať, že prišiel som s tým relatívne neskoro.
Podpora by sa nemala vzťahovať len na videá a články, ktoré budem robiť v budúcnosti ale tiež na články a videá, ktoré som urobil pre vás už v minulosti. Každý prínos do spoločnosti si zaslúži byť odmenený :).
                    Uvedomujem si, že nie je samozrejmosť to, že každý má pre moju činnosť pochopenie. Často sa venujem aj témam ktoré rozdeľujú spoločnosť a témam, ktoré sú nepríjemnou pravdou. Avšak často práve takýmto témam sa je potrebné venovať najviac. Budem vám veľmi vďačný ak prejavíte to, že máte pochopenie pre môj aktivizmus aj symbolickým príspevkom.
 
Robíte pre spoločnosť aj inú prínosnú činnosť ako Youtube kanál a webstránka?
Robím pre vás činnosť, ktoré bude pre mnohých ľudí možno náročná na pochopenie. Pravidelne navštevujem takzvané akupunktúrne body strednej Európy, čo sú kopce špecifického georeliéfu tvaru so špecifickým horninovým zložením, na ktorých sa koncentruje veľké množstvo energie. Na takýchto miestach meditujem, telepaticky komunikujem s bytosťami z iných dimenzií a tak som schopný pomáhať vám ľuďom ešte podstatne viac ako cez videá – cieľ je zmierňovať utrpenie všetkým ľuďom. Aj za takúto prácu ma máte možnosť podporiť.
 
Aký význam má to ak sa vás rozhodnem podporiť?
Planéta Zem je miesto utrpenia a tmy. Máločo je tu pozitívne. Jediná cesta ako môže každý človek vyjsť z tohto začarovaného kruhu von je to, že bude mať dostatok času, bude na sebe pracovať a robiť rôzne meditačné techniky overené tisícročiami a tak môžete do tejto reality priniesť aspoň trochu svetla. To si však z dôvodu časovej zaneprázdnenosti nemôže dovoliť každý, preto pre mnohých z vás jediný spôsob ako môžete prispieť na urýchlenie pokroku a evolúcie je podpora tohto projektu.
Ak raz budete na smrteľnej posteli, môžete odchádzať spokojní, že aspoň nejak ste prispeli na to aby bolo viac svetla na tejto planéte.
                    Aj nejaké jedno euro mesačne má v skutočnosti už obrovský význam, pretože príspevok nemá len finančný ale aj energetický a symbolický význam.
 
PayPal technické informácie
V prípade ak budete potrebovať s čímkoľvek pomôcť či už s PayPalom alebo kryptomenami, som vám k dispozícii na maili info(zavináč)krestanstvo.czweb.org.
PayPal poskytuje aj možnosť pravidelných mesačných príspevkov, ktorú môžete tiež využiť.
Existuje aj verzia PayPalu so slovenským a českým prekladom https://www.paypal.com/sk/ a https://www.paypal.com/cz/
                    Platbu môžete vykonať dvomi spôsobmi. Bez prihlásenia a s prihlásením. V režime bez prihlásenia vám postačia vyplniť údaje z karty bez toho aby ste si vytvorili účet v PayPal. Všetky ostatné údaje okrem mailu a mena nie je nutné vyplniť pravdivo. Pripomínam, že ja nebudem mať žiaden prístup k vašim osobným údajom, ktoré tam vyplníte. V prípade ak sa na podporu prekliknete cez mobilný telefón, nebudete musieť vypĺňať osobné údaje. Režim bez prihlásenia nepodporuje pravidelné opakujúce sa mesačné platby.
Ak platíte v režime prihlásenia do účtu PayPal, v prípade ak nastavíte pravidelné platby, máte možnosť ich kedykoľvek zrušiť a nie ste ničí viazaní.
                    Ak si nebudete s niečím istí či už pri platbe Paypalom alebo s kryptomenami, experimentálne môžete poslať minimálnu sumu, ozvať sa mi, či všetko technicky prebehlo OK, a ak bude všetko v poriadku, môžete poslať aj vyššiu sumu.
 
Poplatky PayPal
Nakoľko má PayPal pobočku aj v Luxembursku, mala by na platbu kartou platiť regulácia Európskej únie, ktorá súhrnný poplatok banky a spoločnosti platobnej karty reguluje na maximálnu výšku 0,3 percenta. V USA tento poplatok môže byť aj 3 percentá. Takže v prípade ak platíte PayPalom z krajiny Európskej únie, celkový poplatok by nemal presahovať pol percenta.