Filozofická kritika kresťanstva

Ak chcete túto stránku a Youtube kanál podporiť, kliknite sem

O stránke

Obsah

Webová stránka krestanstvo.czweb.org sa venuje filozofickej kritike cirkvi, kresťanstva a medzi rokmi 2016 - 2018 bola na tejto stránke často zverejňovaná aj téma Kremeľskej, nenávistnej dezinformačnej propagandy. S webstránkou je úzko prepojený aj Youtube kanál Kmeňový Šamanizmus.
Na stránke aj videách sa venujeme citlivým často nepopulárnam témam, ktoré spoločnosť rozdeľujú, avšak práve o týchto témach je treba najviac hovoriť.
Prehľadný dnes už menej aktuálny zoznam článkov nájdete tu.
Starší menej aktuálny popis tejto stránky nájdete tu.
 

Kontakt

Kontaktný mail: info(zavináč)krestanstvo.czweb.org
 
 

6 Comments

 1. Mišo

  #

  A kto je autor? :-) Nič proti webu, ale myslím si, že požiadavka vedieť kto mi dáva rozumy je normálna. Nejaký mimovládkar, šaman, ateista?
 2. Jaroslav

  #

  zaujimave.všetko je zlé, všetci su podvodnici,klamari , sektari , len my -tvorcovia tochto "konšpiračneho" webu sme lietadlo :D a čo takto sa podpisať, milí autori jednotlivych člankov, ked už píšete "pravdu" a otvarate "nám neuvedomelým a slepým" oči? či nebodaj mate z tych naivnych krestanov a ich vodcov strach? :D
 3. Admin

  #

  Mišo: je som len úplne obyčajný a ničím zaujímavý človek. Nemám nič spoločné s mimovládkami a moje presvedšenie možno nazvať ako "šamanské". Moja činnosť je dobrovoľná a dobročinná, veľmi obetavo pomáham sa zbaviť jedu náboženstva úbohým zúfalým obetiam náboženského fanatizmu, zbaviť sa otroctva siekt oficiálne patriacich pod Katolícku cirkev.

  @Mišo

 4. Admin

  #

  Jaroslav: ani neviem čo Vám mám odpísať na Váš zúfalý komentár, ktorý nemá ani hlavu ani pätu. Ste úbohá a zúfalá obeť náboženskej manipulácie, ktorá sa psychicky zrútila z tejto stránky, tak Vám ani neostávalo nič iné... Veľmi potrebujete pomôcť drahý priateľu, zrieknite sa otroctva a jedu kresťanstva, nájdite si nejakého psychológa, ktorý Vám psychicky pomôže aby ste sa nezrútili.

  @Jaroslav

 5. Jaroslav

  #

  no tak som sa zasa rozhodol reagovat na teba,admin. ze ty mas starost o moje psychicke zdravie je usmevne. :)) vraj som plny jedu a idem sa zrutit? to snad nie ? :)) ak je tu niekto plny jedu tak si to ty, ktory priam srši nenavistou. ja sa len bavim nad nezmyslami a hlupostami ktore tu produkujes.ale musim uznat, ze iba stracam cas s tebou a s tvojimi vyplodmi ktore vydavas za jasne pravdy. no pokracuj a dufaj ze ti to budu ludia "lajkovať" niekde na soc. sietach , ked uz nevies nijak inak zaujat.

  @Admin

 6. Name

  #

  Autor je evidentne satanov šaman, rúhač a otvorený nepriatel Ježiša Krista a všetkého Božského. Jahve, Kristus, Páleš, Kotleba sú lúzeri ale Chobot, UFOni su klasa. Čo dodať.

Basic HTML tags are allowed.