Projekt prebudenia kresťanov - Pravda o kresťanstve - Odhalenie klamstiev Cirkvi

Pseudoanalytik Eduard Chmelár: užitočný idiot alternatívnych médii a podvodník. Človek s nulovým etickým kreditom

(Aj napriek tomu, že tento portál sa špecializuje na tému kresťanstva, zverejním tu aj článok z iného súdka)
 
Eduard Chmelár je človek, ktorý má fanatické slniečkárske názory, je silným a radikálnym podporovateľom ilegálnej a neregulovanej imigrácie. Každý, kto ho za jeho šialené názory na Facebookovej stránke kritizoval, bol okamžite bez diskusie zablokovaný a jeho komentár bol zmazaný. Neskôr prišiel na to, že so svojimi švihnutými názormi neobstojí, tak prestal tieto svoje názory prezentovať verejne. To neznamená, že by svoj názor zmenil. https://europskenoviny.sk/2015/06/18/eduard-chmelar-normalizacia-nenavisti/
 
Chmelár je v alternatívnych médiach snáď najviac citovaným človekom, v alternatívnych médiach je to celebrita. Alternatíva cituje hlavne jeho fanatické rusofilné názory.
Kým včera bol Chmelár verejný radikálny slniečkár (=propagátor nelegálnej imigrácie), dnes poslúži alternatívnym médiam ako užitočný idiot vo fanaticky jednostrannom rusofilnom informovaní alternatívnych médii. Alternatívnym médiám Chmelár pomáha byť ešte viac fanaticky jednostrannými a neobjektívnymi.
 
Na jednej strane alternatívne média veľmi bojujú za slobodu prejavu, na druhej strane im nevadí, že Chmelár je v cenzurovaní jednotka: každý nesúhlasný názor je na jeho FB zmazaný a užívateľ zablokovaný.
 

Eduard Chmelár je podvodník

Eduard Chmelár si pri pri zberaní podpisov pre svoju stranu falšoval podpisy a pridával neexistujúcich ľudí na podpisové hárky. Podvodník ako vyšitý
Zlostný Chmelár si ešte sám vymýšľa konšpiračné teórie, že ide o sprisahanie proti nemu a arogantne útočí na ministerstvo vnútra na miesto toho aby sa ospravedlnil.
 
Pýtam sa: ako môže byť v alternatívnych médiach „analytik“ číslo jedna takýto podvodník s nulovým etickým kreditom? Ja by som neveril Chmelárovi ani nos medzi očami, nieto ešte v jeho „analýzy“.
 
Ďalej som počul o Chmelárovi autentické svedectvá, že ho poznajú ako arogantného človeka s prchkou povahou.
 
Samozvaný analytik Chmelár je vyštudovaný historik, takže jeho vzdelanie k jeho politickým „analýzam“ nie je moc k veci.
 

0 Comments

  1. No comments yet.

Basic HTML tags are allowed.